Лекція шведського професора

ІТС не рідко відвідують наукові діячі з інших країн. Вони читають лекції, які  є корисними для наших студентів. Великим плюсом є також те, що вони діляться з нами науковим досвідом, розповідають студентам про навчання у закордонних університетах та спонукають на подальшу співпрацю.

Одним із таких лекторів для нас був професор інформатики Карлстадського університету, що у Карлстаді, Швеція, Андреас Дж. Касслер.  Його лекція була на тему: “Towards programmable deterministic networks”. Касслер був доцентом у Школі комп’ютерної інженерії Наньянського технологічного університету, Сінгапур. Він є головою групи розподілених систем і комунікацій (DISCO) та підтримує активну науково-дослідну програму в галузі мереж та хмарних обчислень з основним науково-дослідним напрямком на бездротових (зв’язаних) мережах. Мережах, визначених програмним забезпеченням, майбутньому Інтернеті, мережах центрів обробки даних та якість обслуговування.

Професор розповів нам про основні виклики та результати у вибраних аспектах SDN та програмованих площинах даних, де ми також використовуємо методи дослідження Operations Research та AI, щоб зробити мережі більш надійними, енергоефективними та оптимізувати їх роботу під час виконання.